Mariana Kondělková
12. června

Bhringraj

Bhringraj (Eclipta alba) patří do čeledi Asteraceae. Podle ájurvédy je list považován za silný čistič jater a je zvláště prospěšný vlasům. Olej Bhringraj se také nazývá Bhringraj Tail a je to klasický ajurvédský přípravek dokumentovaný ve Védách. Je to jedna z nejvýraznějších bylin v ajurvédské medicíně a je známá svým uklidňujícím účinkem, který pomáhá podporovat dobrý a odpočatý hluboký spánek. Je považována za rasayana, složku, která omlazuje a zpomaluje proces stárnutí.

Benefity a použití

Tento olej s vysokým obsahem eseniálních vitamínů a mastných kyselin se snadno vstřebává do pokožky a hluboce uvolňuje hlavu a také pomáhá vyrovnávat tok energie v těle. Olej Bhringraj podporuje zdravý růst nových vlasů, zabraňuje vypadávání vlasů, lupům a oddaluje šedivění, pomáhá vlasům zachovat si přirozenou barvu a zářivý lesk. Takže je vynikající volbou pro masáž pokožky hlavy a chodidel.

Další informace

Naše řada ajurvédských bylinných olejů je speciálně navržena pro péči o pleť a kosmetiku a jsou vyrobeny z nejlepších organických, eticky sbíraných divoce rostoucích rostlin a bylin nejvyšší kvality bez pesticidů. Ty se připravují studeným procesem, aby se zabránilo potenciálnímu poškození tepelným zpracováním, které může mít vliv na účinnost produktu. Každá šarže prochází přísnou kontrolou kvality, aby byla zajištěna konzistence od šarže k šarži.

*Jedná se o kosmetický přípravek, který je určen pouze pro vnější použití a neměl by se užívat vnitřně.


Bhringrajový olej

ajurvédský infuzní olej

[Fancy_Facebook_Comments]