Mariana Kondělková
12. června

Kumkumadi

Náš vynikající, autentický olej Kumkumadi, také nazývaný Kumkumadi Tailam, je unikátní směs olejů a ajurvédských bylin vytvořená tak, aby pomohla pleti vypadat mladě a zdravě. Kumkuma znamená šafrán, který je hlavní složkou tohoto oleje. Kumkumadi Tailam byl popsán v ájurvédě jako „zázračný elixír“.

Ajurvédský olej Kumkumadi je autentická ajurvédská formulace, vyrobená z čistého kašmírského šafránu a dalších jedinečných účinných ajurvédských ingrediencí nezbytných pro zářivou pleť a rovnoměrný tón pleti a také pro opravu časných známek stárnutí při vnější aplikaci. Tento olej je formulován tak, aby pomohl pleti vypadat mladě a zdravě, projasňuje pleť a dodává jí vitalitu. Olej Kumkumadi snižuje výskyt jizev, skvrn a předchází pupínkům a vráskám.

Benefity a použití

Tento ajurvédský olej pomáhá zlepšit texturu pokožky, pleť a také zmírňuje kožní problémy, jako je akné, jizvy atd. Hlavní složkou tohoto silného přípravku je šafrán, který je známý svou schopností rozjasnit pleť. Květinové složky, jako jsou lotosové pyly a Neelkamal (modrý leknín), mu navíc dodávají důležité rostlinné živiny, stejně jako mnoho jiných bylinných ajurvédských olejů. Chladivé a zklidňující přísady, jako je Lal Chandan (červené santalové dřevo), Khus (Vetiver) a ovoce Bael, činí tento olej vhodným pro použití v tropickém klimatu, jako je Indie, kde je akné, mastnota a zanícená pokožka běžným problémem kvůli horku.

Kumkumadi Tailum, obsahující esenci rostlin, jako je Jávský fík a Mahua, má silný léčivý účinek na pokožku, zatímco přísady, jako je lékořice, mimo jiné léčí povrchové problémy, jako je změna barvy a stařecké skvrny.

Další informace

Naše řada ajurvédských bylinných olejů je speciálně navržena pro péči o pleť a kosmetiku a jsou vyrobeny z nejlepších organických, eticky sbíraných divoce rostoucích rostlin a bylin nejvyšší kvality bez pesticidů. Ty se připravují studeným procesem, aby se zabránilo potenciálnímu poškození tepelným zpracováním, které může mít vliv na účinnost produktu. Každá šarže prochází přísnou kontrolou kvality, aby byla zajištěna konzistence od šarže k šarži.

*Jedná se o kosmetický přípravek, který je určen pouze pro vnější použití a neměl by se užívat vnitřně.


Kumkumadi

ajurvédský směsný infuzní olej

[Fancy_Facebook_Comments]