Důležité informace

Pokud máte zájem o velkoobchodní spolupráci zaregistrujte se na stránkách se všemi firemními údaji a poté požádejte (mailem, telefonicky) o nastavení VO podmínek.

Pokud jste velkoobchodní partner a objednáváte více položek, je výhodné použít tzv. “Hromadnou objednávku“, která celý proces zrychlí a zjednoduší.

Pokud Vás zajímá způsob použití našich produktů, stáhněte si firemní brožuru. Všechny naše produkty jsou vhodné do všech myslitelných vonných aplikací.

Pokud Vás zajímá, jak který olej voní, objednejte si jej ve formě testeru. Tester je parfumářský proužek papíru namočený v příslušném oleji a vložený do uzavřené zkumavky. Objednávku napište buď do e-mailu nebo do poznámky u e-shopové objednávky.

Pokud vidíte, že některý produkt není skladem, může to být ze dvou důvodů: čekáme na dodání etiket nebo vlastního oleje.

Pokud požadujete k produktům dokumenty jako např. bezpečnostní list nebo deklaraci alergenů, podívejte se na příslušný produkt. Vytváříme postupně databázi těchto dokumentů, kdy každý registrovaný zákazník bude mít k těmto dokumentům přístup. Pokud nenajdete to, co potřebujete, napište.

Jen nám dejte ještě trochu času.